Predstavujeme nové logo PERSONALITY

26. októbra 2017

Technológie a generačná výmena zaistili absolútnu zmenu trhu. Spoločnosti požadujú “smart” ľudí, ktorí budú schopní samostatne uvažovať, koncipovať a riešiť úlohy – nie len vykonávať zadané príkazy. Ľudia sa taktiež menia. Majú možnosť výberu firmy aj konkrétnej pozície. Čas priemernej dĺžky zotrvania v jednej spoločnosti alebo na jednej pozícii sa neustále skracuje. Zmenil sa i pohľad na svet a ľudské hodnoty. Ľudia už nechcú stagnovať. Chcú sa posúvať neustále vpred.

Keď som v roku 2006 začal podnikať, mal som malú kanceláriu a ani potuchy o tom, ako sa bude firma a trh práce vyvíjať. Vedel som však, že chcem pracovať s ľudmi, ktorým záleží na tom čo robia a že to robia dobre. Ľudmi, ktorí budú dávať rady iným a prinášať firmám vyššiu produktivitu a celkové napredovanie. Vedel som, že chcem pracovať s osobnosťami – preto som firmu nazval PERSONALITY.

Podobne, ako sa časom mení osobnosť  úspešného človeka sa menila aj naša spoločnosť. Dvakrát sme na tom boli finančne veľmi zle a hrozil nám koniec. Dnes však môžem povedať, že pracujem s osobnosťami, ľudmi, ktorí majú skúsenosti aj komunikačné schopnosti na excelentnej úrovni. Či už ide o ľudí v Nitre, Bratislave alebo Prahe alebo o našich nájomných manažérov, či vybraných kandidátov.

Braňo Vargic – môj kamarát a vzor povedal, že sa orientujeme na “bizarné pozície”, teda pozície, ktoré firmy obsadzujú veľmi ťažko, alebo zdĺhavo. Myslím, že to vystihol naozaj dobre.

Nové logo PERSONALITY vystihuje dynamiku práce, ktorú robíme. Snažíme sa veci neustále posúvať vpred, hľadať nové riešenia. Logo kombinuje 4 farby symbolizujúce 4 základné typy osobnosti a zároveň 4 top služby PERSONALITY: Headhunting, Interim Management, Recruiting a Vytváranie profesionálnych Linkedin profilov. Typ písma predstavuje jednoduchosť, prehľadnosť a prirodzene ľahkú čitateľnosť, ktorú máme všetci v PERSONALITY radi.

Logo dopĺňa aj tagline – Hiring with passion, ktorý reprezentuje myšlienku toho, že naša práca je zároveň aj záľubou. Milujeme to, čo robíme a robíme to najlepšie ako vieme. Zároveň zvýrazňuje, že chceme aj naďalej pracovať s osobnosťami na strane klienta, kandidáta ale aj u nás, vo firme.

Zmena loga a fontu komunikuje, že na sebe neustále pracujeme. Jeho jednoduché línie sú zárukou toho, že si nás všimnete všade, kde sa aktuálne angažujeme.

Autorom konceptu je Martin Jackuliak a Marián Süttö, ktorí odviedli super prácu, za čo im ďakujem!

Peter Križan
CEO PERSONALITY

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte ho s priateľmi.